Taco

Taco szuka domu! Jest uroczą i niesamowicie kompaktową, drobniusią dziewczynką w typie pitbulla. Od kiedy jest u nas Taco spotkała już na swojej drodze wielu miłych ludzi, niestety nie udało jej się póki co nikogo zaakceptować i nie reagować ogromnym stresem. Wciąż szukamy kogoś, kto dysponuje odpowiednimi warunkami i osobowością odpowiednią dla Taco (aby nie powtórzyła się sytuacja z pierwszego domu).

Więcej o niej:

Zabraliśmy ją z domu (mieszkania w mieście), gdzie nie była w stanie się zaadaptować, źle znosiła obecność kota – bała się go, bała się też świata zewnętrznego, nie chciała wychodzić na spacery i reagowała na otoczenie olbrzymim stresem – długotrwale. Dzięki pobytowi w hoteliku domowym Biały Kieł na wsi, Taco zaczęła cieszyć się życiem. Pod doświadczonym okiem Marysi i w gronie jej rodziny oraz stada psów powoli otwiera się na świat.

Wobec domowników jest przemiłym łagodnym psiakiem, niestety obcy ludzie wciąż budzą jej nieufność i zachowuje się przy nich niczym dzikie, leśne zwierzątko. Jest wysterylizowana, grzeczna, zostaje sama w domu, akceptuje kennel klatkę, nie ma problemów zdrowotnych.

Taco jest pierwszym psem w Amstaff Azyl, który szuka domu wyłącznie z innymi psami (miłymi)! I jest to warunek adopcji, gdyż pannica bardziej ufa psom niż ludziom i to one pomagają jej przezwyciężać lęki.

Ze względu na swoją delikatną naturę powinna zamieszkać w spokojnej okolicy, koniecznie na wsi, ale zaciszny dom z ogródkiem na obrzeżach miasta, gdzie nie ma ruchu ulicznego i tłumów być może też spełniłyby swoją rolę. Poszukujemy wyrozumiałego, spokojnego domu, który da jej miłość i przestrzeń i poczeka, aż Taco odwdzięczy się zaufaniem i przywiązaniem.

Jak zawsze warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Wybrane domy zaprosimy na spotkania przedadopcyjne, minimum dwa.

O procesie adopcyjnym Azylu przeczytacie tu: https://amstaffazyl.pl/adopcja-krok-po-kroku/

 

Pomóż azylakom!

Ta strona obsługuje pliki cookies.