Melek

 
Melek 9-10-letni wesoły, przyjacielski mix amstaffa i bullterriera czeka na dom. Melek dogaduje się z miłymi, łagodnymi psami – mieszka w domu tymczasowym z innym seniorem. Jest niesamowitym przytulakiem, uwielbia spać na kolanach 😉 Zwija się wówczas jak mała krewetka i wzdycha uszczęśliwiony.
 
Trafił do nas ze schroniska z giga polipem w nosie i silnym stanem zapalnym. Zadbaliśmy o jego pełną diagnostykę, wykastrowaliśmy, przeleczyliśmy stany zapalne oraz ropowicę. W tej chwili Melek dochodzi do pełni sił. Czeka go jeszcze przegląd dentystyczny. Nasz przyjacielski łaciatek kocha ludzi, ładnie jeździ autem, bez problemu zostaje w kennel klatce, nie wokalizuje i zachowuje czystość. Na spacerach jeszcze czasem potrafi pociągnąć na smyczy, ale spacery z nim robią się coraz przyjemniejsze.
 
Chłopak przy stanowczej i wiedzącej czego chce osobie funkcjonuje wspaniale.
 
Szukamy dla Melka osoby kochającej, ale konsekwentnej. O stabilnej sytuacji życiowej, która psy leczy, jest troskliwa i chętna do dalszej pracy z naszym podopiecznym. Melek nie musi trafić do osoby z doświadczeniem w TTB, ale jak każdy większy, energiczny pies potrzebuje pewnej ręki i zajęcia. 
 
Stosunek do kotów (jesteśmy otwarci na sprawdzenie tematu na terenie  stolicy) i małych dzieci – nieznany (dlatego do tych ostatnich nie rekomendujemy).
 
Jak zawsze warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. WYBRANE domy zaprosimy na spotkania.
 
Ważne: Melek przebywa w Warszawie. Chętnych, których wytypujemy na podstawie ankiety, będą obowiązywać spotkania przedadopcyjne. 
 
Prosimy o uważne czytanie ogłoszenia adopcyjnego.
 
Zanim się zdecydujecie, poznajcie nas. O procesie adopcyjnym Azylu przeczytacie tu: https://amstaffazyl.pl/adopcja-krok-po-kroku/

Pomóż azylakom!

Ta strona obsługuje pliki cookies.