Karmel

Warszawa i okolice.

Tak oto stanęliśmy przed nowym wyzwaniem! Szukamy doświadczonego i spokojnego domu tymczasowego dla Karmela w stolicy i okolicach. Chętnie z opcją adopcji. Na tym etapie bez innych zwierząt. Karmel przebywa teraz w hoteliku, gdzie powoli dochodzi do siebie, ale niestety, jak się okazuje, wszelkiego rodzaju zmiany mocno go stresują i podnoszą emocje bardzo wysoko. Na tyle wysoko, że wprowadzenie nowej osoby i miejsca chcemy organizować spokojnie i bez pośpiechu. Czyli najpierw dużo pracy nad zaufaniem i przyzwyczajeniem.

Szukamy kogoś cierpliwego, mobilnego, kto mógłby odwiedzać Karmela (Wawa-Wawer), poznawać go i budować z nim więź. Karmelek jest rokującym psiakiem, ale niewiele wie, niewiele widział i musi poznać ludzi oraz świat na nowo. Aby nie wydał mu się straszny, potrzeba mądrego przewodnika, który będzie dla niego oparciem. Jeśli masz już pierwsze doświadczenia z psami, które wymagają nieco pracy, a przy tym zechcesz podążać ścieżką, którą ci wskażemy i piszesz się na tę niezwykłą przygodę – zapraszamy do kontaktu: 660 005 775.

Karmel to, jak podejrzewamy, ciekawy miks ttb z buldożkiem, w wieku 1-2 lat. Trafił na nasz pokład jako biedny, zmarznięty wyrzutek, którego w dodatku ktoś pozbawił ogona. Zabraliśmy go na prośbę schroniska z lodowatego boksu, w którym rezydował i od tej chwili Karmel nie musi już drżeć skulony w budzie, może teraz korzystać z ciepłej, bezpiecznej przystani, może w końcu spokojnie zasnąć, ułożyć się na miękkim posłanku, wyciągnąć zmarznięte łapki. Tak mało i dużo jednocześnie. Nie zmienia to faktu, że nadal jest psem bezdomnym, potrzebującym wsparcia, dobrego ukierunkowania i niemało nauki oraz procesowania wiedzy o świecie. 

Jeśli chcesz pomóc i zostać czasowym opiekunem Karmela, zadzwoń.

Pomóż azylakom!