Rysunkowy kalendarz 2022

Kalendarz 2022 Amstaff Azyl na pokładzie !  W tym roku rysunkowy i na pomoc chorym azylakom!

Czadersko kolorowy i czarująco żartobliwy, aby nigdy nie było Wam smutno!  Z wyjątkowymi ilustracjami od Twórczy Byk. Kalendarz 2022 został opracowany specjalnie dla darczyńców, którzy wspierają nasze azylowe piesy! Wymiary kalendarza to 32 x 44 cm.

Jak go zdobyć? Kalendarz trafia do tych osób, które przekazują darowiznę w kwocie minimum 45 zł na rzecz chorych azylaków (np. tytułem: darowizna kalendarz-pomoc). Będzie można odebrać go osobiście w Warszawie (Praga) lub poprosić o wysyłkę (na własny koszt: Inpost i Poczta Polska wg cennika). Wysyłka za granicę jest możliwa, ale w zależności od kraju.

 

👉 Zainteresowanych darczyńców zapraszamy do składania zapytań oraz zgłoszeń na: kalendarze.azylowe@gmail.com – wystarczy, że napiszecie do nas wiadomość, odeślemy wszelkie potrzebne potrzebne info, nic się nie martwcie!

W mailu możecie od razu podać: liczbę szt. oraz formę odbioru i dane do wysyłki (w przypadku InPost też mail, tel, dane paczkomatu). W odpowiedzi otrzymacie niezbędne informacje (m. in. te dotyczące darowizny, konta, płatności za Waszą wysyłkę).

Zachęcamy ogromnie do zgarniania kalendarza, w tym roku Wasza świąteczna pomoc leczy schorowane piesy! 

Dziękujemy za wsparcie! 🙏

#AmstaffAzyl

WAŻNE: w okresie od 23 do 29 grudnia osoba wysyłająca paczki wyjeżdża na Święta – w tym czasie wysyłki nie będą się odbywały, a zgłoszenia mailowe zostaną przyjęte dopiero po 29.12 – dziękujemy za wyrozumiałość 🙂

Pomóż azylakom!

Ta strona obsługuje pliki cookies.