Wystrzałowy kalendarz 2021

 

Dotarł! Wciąż gorący! Charytatywny kalendarz specjalnie dla Fundacji Amstaff Azyl na 2021!

Baśniowo kolorowy i w dużym formacie, aby, jak co roku, pięknie ozdobił ściany domów naszych darczyńców, czyli Was. Kalendarz ma wymiary 44 x 32 cm! 🙂 Obejrzycie w nim psy uratowane przez Amstaff Azyl 🙂 Autorem fotografii jest genialny Jakub Kowalski, oprawę graficzną zawdzięczamy utalentowanej Wasi ❤️ Druk ogarnęła nam najlepsza ekipa w kraju: 4-B Group 💪

Kalendarz Amstaff Azyl

❤️ Jak to działa? Każdy kto od dziś zechce wesprzeć azylaki darowizną powyżej 45 zł i zgłosi się do nas (szczegóły niżej) może otrzymać kalendarz – dochód z akcji przeznaczony zostanie jak zawsze na opiekę nad kolejnymi bezdomniakami TTB. W tym roku przy darowiznach powyżej 55 zł dorzucamy specjalnie zaprojektowaną kartkę świąteczną z rysunkiem azylowej Domino od @tattobymasta! ❤️ Dane do przelewu znajdziecie na stronie są też wysyłane mailowo po złożeniu zgłoszenia o kalendarz. WAŻNE: w tytule wpisujecie: Darowizna – kalendarz 2021. Koszty wysyłki (jeśli jesteście z daleka etc.) są po stronie odbiorcy, czyli Waszej. Darowizny kalendarzowe (+ kwotę za ew. doręczenie) realizujecie przelewem. Bez obaw – wszystkie info dostaniecie ponownie w mailu!

kartka Amstaff Azyl od Tattoo by Masta

JAK ZAMAWIAĆ? 👉Bardzo ważne! Zgłoszenia składamy wyłącznie mailowo, pisząc na adres akcji: kalendarze.azylowe@gmail.com

📬 Sposób doręczenia 👣
👉 Można odebrać osobiście w Warszawie w Centrum, ul. Smolna pn-pt do 16:00 oraz na Pradze, ul. Międzynarodowa pn-pt wieczorem i weekendy.
👉 Można otrzymać pocztą, koszt wysyłki zgodny z cennikiem Poczty Polskiej lub za pośrednictwem InPost – info podajemy mailowo w zależności od ilości kalendarzy.

💌Wiadomość musi zawierać ✍️
👉 informację o liczbie przysługujących sztuk (powyżej 45 zł – 1 szt. kalendarza, powyżej 55 zł: 1 szt. kalendarza + 1 kartka. Wielokrotność kwot to kolejny egzemplarz np. powyżej 90 zł – przysługują 2 szt. kalendarzy; powyżej 110 zł 2 kalendarze i 2 kartki! itd. w górę)
👉 oznaczenie sposobu doręczenia: odbiór osobisty lub wysyłka, a jeśli wysyłka to także jej rodzaj oraz dane adresowe (w przypadku paczkomatów także adres mailowy i nr tel.)
👉 dobrowolnie możecie podać numer telefonu – w przypadku awarii łatwiej będzie się z Wami skontaktować
👉 po złożeniu zgłoszenia można dosłać dowód wpłaty darowizny i wysyłki – to pozwoli sprawniej zrealizować zamówienie i czym prędzej dostarczyć drogocenny towar 😉 ✌️

Dziękujemy drodzy darczyńcy, że jesteście z nami 🙂 👄

Pamiętajcie, kalendarz na Waszej ścianie to tak naprawdę promocja adopcji i szansa dla kolejnych psów 🙂

WAŻNE: w okresie od 23 do 29 grudnia osoba wysyłająca paczki wyjeżdża na Święta – w tym czasie wysyłki nie będą się odbywały, a zgłoszenia mailowe zostaną przyjęte dopiero po 29.12 – dziękujemy za wyrozumiałość 🙂

#AmstaffAzyl

 

Pomóż azylakom!

Ta strona obsługuje pliki cookies.