TACY SAMI

 

Rusza cudny nowy projekt!😍 http://tacysami.waw.pl 💙🐾

💜PSYjaźń i poMOC, jedna droga💙

Kiedy dzieci z niepełnosprawnościami pomagają bezdomnym psom, a bezdomne psy pomagają dzieciom z niepełnosprawnościami to musi być coś niezwykłego😍

O co chodzi?

👉Fundacja Amstaff Azyl oraz niesamowite Otwarte Ramiona, pragną wspólnie zwrócić uwagę na to jak trudno jest w Polsce działać małym organizacjom pozarządowym.

👉Nasze fundacje chcą również pokazywać wszystkim, że nie można wartościować tego, kto cierpi bardziej ani tego komu należy bardziej pomagać. Dziś dwie tak różne z pozoru organizacje, stają obok siebie, aby razem, jednym głosem powiedzieć, że każde cierpienie jest równie ważne.

👉Dzieci latami pracują na swoje szczęście. Długie miesiące mozolnej, często bolesnej rehabilitacji, niejednokrotnie poprzedzonej skomplikowanymi operacjami – to walka o szczęście i normalne życie. Psy tracą domy z banalnych i egoistycznych powodów przez co są skazane na długie lata za schroniskowymi kratami, jeśli mają odrobinę szczęścia – trafiają pod skrzydła Fundacji, gdzie wolontariusze o wielkich sercach starają się znaleźć dla nich kochający i bezpieczny dom.

👉Nasz projekt przełamuje stereotypy. Zapraszamy do niego te wyjątkowe, cudowne dzieci, które niejednokrotnie doświadczają braku zrozumienia oraz psy, niesłusznie cieszące się złą sławą, odrzucane przez dużą część społeczeństwa jako te gorsze i niebezpieczne.

👉Ta akcja ma na celu uświadomienie społeczeństwu, że wszyscy zasługujemy na miłość, wszyscy zasługujemy na pomoc i wszyscy zasługujemy na wsparcie…

JAK POMÓC?

Dzieci z niepełnosprawnościami pomagają bezdomnym psom, bezdomne psy pomagają dzieciom- a Ty komuś pomagasz? Małe gesty wielu osób mogą wszystko!

Ustaw stały przelew na kilka zł lub KUP TERAZ GODZINĘ W BEZPIECZNYM MIEJSCU DLA BULLA

#MożeszPomóc na wiele sposobów:

❤️ Przekazując darowiznę

➡ Zostań PATRONEM: www.patronite.pl/amstaffazyl ➡ Nr konta: 62 8015 0004 0072 1312 2070 0001 (tytułem: darowizna)

➡ PayPal: info@olgaamstaffazyl.pl

💜 Ofiarowując 1% podatku KRS: 0000539852

💚 Organizując fanty na bazar, które będziemy mogli sprzedać na rzecz naszych beneficjentów;

💙 Jeśli masz inny pomysł – zgłoś się do nas: na FB lub info@amstaffazyl.pl Nie masz innych możliwości? Udostępnij! 🙂

 

Pomóż azylakom!

Ta strona obsługuje pliki cookies.