MiuMiu

MiuMiu przebywa w domu tymczasowym z opcją adopcji.
 
Nasza podopieczna jest już po operacji łapy i dochodzi do siebie. Nie ma więc sensu, aby kwitła w fundacji, chcemy poszukać jej domu.
 
Plan jest taki, że podpiszemy umowę wstępną, a po zabiegu sterylizacji docelową.
 
Jakiego domu szuka 1,5-roczna MiuMiu? Oprócz tego, że najlepszego na świecie, stabilnego i troskliwego, to także takiego o zasobnym portfelu. Nie ma się co czarować. Przy MiuMiu ze względu na jej wcześniejsze zaniedbania i kwestię łapy potrzebna będzie czujna diagnostyka i rehabilitacja.
 
Fantastycznie, gdyby dom był z Warszawy lub okolic, bo tu Miu ma swoich weterynarzy, którzy znają jej historię. Ale inna dobra lokalizacja umożliwiająca rehabilitację jak najbardziej wchodzi w grę i nie będziemy takiemu domowi rzucać kłód pod nogi.
 
O MiuMiu możemy pisać w samych superlatywach. Jest przyjazna wobec wszystkich ludzi, przyuczona do kennela, nie wokalizuje, utrzymuje czystość, nie niszczy, pięknie jeździ autem, jest inteligentna i chętna do nauki, słodka i przytulasta, dogaduje się ze spokojnymi, niereaktywnymi samcami. Ale uwaga! to sunia po poważnej operacji i skaczące po niej silne psy nie wchodzą w grę.
 
Koty godni, stosunek do innych zwierząt nieznany.
 
MiuMiu potrzebuje domu spokojnego, gdzie panuje cisza i chill. Uwielbia zielone otoczenie, centrum miasta będzie dla niej trudne. Ze względu na łapę, która nie wróci do pełnej sprawności (przewidywana kulawizna) MiuMiu nie może zostać utyta – właściwe podejście do tej sprawy będzie ważne!
 

Nie powinna chodzić po schodach – preferowana chata na parterze lub winda. Dom z ogrodem pewnie byłby dla niej bajką, bo to wciąż trochę wiejski piesek. Ale najważniejsze jest, aby przyszli opiekunowie rozumieli, że ten pies potrzebuje w spokoju dojść do pełni sił. MiuMiu pod naszą opieką nie mieszkała z dziećmi, więc trudno nam ocenić na ile do nich pasuje.

 
Jak zawsze warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. WYBRANE domy zaprosimy na spotkania.
 
 
________
Chcesz pomóc?

Przekaż wsparcie dla MiuMiu: www.amstaffazyl.pl/darowizny

Zostań patronem: https://patronite.pl/amstaffazyl

 

Pomóż azylakom!

Ta strona obsługuje pliki cookies.