Lili

EDIT2: Zaczęliśmy etap pierwszych spotkań.

EDIT: Zamykamy nabór ankiet, trwa sczytywanie kilkudziesięciu nadesłanych formularzy – prosimy o cierpliwość. W pierwszej kolejności skontaktujemy się z wybranymi domami. Po zamknięciu I etapu postaramy się wysłać każdemu info zwrotne.

Lili szuka nowej rodziny. Ten mały brzdąc ma teraz trochę ponad dwa miesiące i za sobą ponowne (2) szczepienie na wirusówki. Lili jest słodkim, fajnym, wesołym szczylkiem. Dogaduje się z dziećmi. Mieszka w dt z samcem, któremu nie odpuszcza i żąda od niego wciąż uwagi i zabawy (cenna uwaga dla każdego, kto zna swojego psa i wie, ile jest w stanie zaakceptować).

Lili sygnalizuje grubsze potrzeby, ale z siku nadal bywa różnie, co oczywiście nie dziwi przy takim małym robaku.

Na brzuszku ma niewielką przepuklinę, po konsultacji u weterynarza wiemy już, że będzie można się nią zająć przy zabiegu sterylizacji.

Jakiego domu szukamy dla Lili? Nie zaskoczymy Was – domu mądrego, o już stabilnej sytuacji życiowej. Odpowiedzialnego. Świadomego tego, że szczeniaczek już za chwilę z uroczego karaluszka przemieni się w temperamentną, dojrzewającą pannicę, która może generować różnorodne sytuacje i problemy.

Szukamy osoby, która jest gotowa rozsądnie wychowywać młodego TTB – co jest zawsze wyzwaniem i wymaga wkładu oraz wysiłku. Za zgłoszenia pt. „pies w prezencie dla dziecka” z góry dziękujemy 🙂 Szukamy ludzi, którzy zechcą traktować Lili jak członka rodziny, a nie zabawkę czy przelotny kaprys.

Lili zostanie wydana do adopcji na umowie warunkowej (dt z opcją adopcji), docelowa umowa zostanie podpisana po zabiegu sterylizacji, który opiekun ma obowiązek wykonać w oznaczonym w umowie terminie.

Zachęcamy do adopcji Lili i jednocześnie zastrzegamy, że odpowiadamy na zgłoszenia odpowiadające na warunki powyższego opisu 🙂 Mamy nadzieję znaleźć Lili najlepszy dom na świecie – jej własny 🙂

Prosimy, pamiętajcie, że nasz proces adopcyjny może wymagać kilku spotkań na miejscu i poznawania się z psem w Warszawie.

Przed wypełnieniem ankiety zachęcamy do odwiedzenia zakładki ADOPCJA
Warunkiem udziału w procesie adopcji jest jej wypełnienie: https://amstaffazyl.pl/ankieta-adopcyjna/ 
Prosimy o uważne czytanie ogłoszenia adopcyjnego, odpowiadamy na zgłoszenia pasujące do jego treści.