Lala

Lala, a czasem Lola, Lolita, Lalita, cudowna pannica. Mieszka w domu tymczasowym w Warszawie, ale szuka tego na zawsze. Już prawie mieliśmy rodzinę dla niej, ale niestety los zechciał inaczej i pannica szuka wciąż swojego miejsca na ziemi. Chwilę wstrzymaliśmy się z ogłoszeniami, bo Lala przeszła u nas burzę hormonów, cieczkę, a potem po odpowiedniej przerwie zabieg sterylizacji. W między czasie miała jeszcze spotkania przedadopcyjne, ale jakoś dziewczę szczęścia nie ma. W tej chwili jest już wygojona, w dobrym humorze i aż pali się do adopcji.

Aktualnie ta przekochana dziewczynka ma (jak zakładamy) ponad rok. Jest mądra i chętna do nauki. Przyuczona do kennela, z którego na tym etapie życia powinna korzystać (jeśli chcecie ocalić doniczki na parapecie). Nauczona czystości (były z tym na początku problemy, ale teraz jest już wszystko porządnie) oraz życia w mieszkaniu. Bezpieczna wobec ludzi, dogaduje się z łagodnymi i przyjaznymi psami, w domu tymczasowym mieszka z bratem amstaffem. Aczkolwiek jako młoda, dorastająca pannica potrafi mieć też swoje antypatie. Rokuje do starszych dzieci. Jest przyjazna, zabawna, wesoła. Po prostu miła psina, ale także cwaniara i obgryzaczka butów, gdy stracisz czujność.

Lola może trafić do domu bez dużego doświadczenia, zależy nam jednak na miejscu spokojnym, opiekunach o stabilnej sytuacji życiowej, wyznających te same wartości co my (sterylizacja, naturalne, przyjazne podejście do zwierząt) i rozumiejących, że nawet najfajniejszy pies wymaga zrozumienia i cierpliwości w okresie adopatacji.

Prosimy, pamiętajcie, że nasz proces adopcyjny może wymagać kilku spotkań na miejscu i poznawania się z psem w Warszawie.

Przed dokonaniem zgłoszenia zachęcamy do odwiedzenia zakładki ADOPCJA i poznania procedury adopcyjnej.
 
Kolejnym krokiem, a jednocześnie warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie formularza: https://amstaffazyl.pl/ankieta-adopcyjna/
Prosimy o uważne czytanie ogłoszenia adopcyjnego, odpowiadamy na zgłoszenia pasujące do jego treści.

Pomóż azylakom!