Lala

Lala, a czasem Lola, Lolita, Lalita, cudowna pannica. Mieszka w domu tymczasowym w Warszawie, ale szuka tego na zawsze.

Około roczna, przekochana dziewczynka. Mądra i chętna do nauki. Przyuczona do kennela, z którego na tym etapie życia powinna korzystać (jeśli chcecie ocalić doniczki na parapecie). Nauczona czystości (były z tym na początku problemy) oraz życia w mieszkaniu. Bezpieczna wobec ludzi, dogaduje się z psami, w domu tymczasowym mieszka z bratem amstaffem. Rokująca do starszych dzieci. Przyjazna, zabawna, wesoła. Po prostu miła psina.

Zostanie wydana do adopcji po zabiegu sterylizacji lub na umowę dt z opcją adopcji, a po wykonaniu zabiegu podpiszemy docelową umowę adopcyjną (walczymy z bezdomnością kastracje to nasz PRIORYTET).

Lola może trafić do domu bez dużego doświadczenia, ale zależy nam na miejscu spokojnym, opiekunach o stabilnej sytuacji życiowej, wyznających te same wartości co my (sterylizacja, naturalne, przyjazne podejście do zwierząt).

*AKTUALNIE LALA PRZECHODZI CIECZKĘ

Prosimy, pamiętajcie, że nasz proces adopcyjny może wymagać kilku spotkań na miejscu i poznawania się z psem w Warszawie.

Przed dokonaniem zgłoszenia zachęcamy do odwiedzenia zakładki ADOPCJA i poznania procedury adopcyjnej.
 
Kolejnym krokiem, a jednocześnie warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie formularza: https://amstaffazyl.pl/ankieta-adopcyjna/
Prosimy o uważne czytanie ogłoszenia adopcyjnego, odpowiadamy na zgłoszenia pasujące do jego treści.