Hadley

Na starcie ku lepszemu życiu ląduje Hadley. Hadi ma ok. 10 lat i kawałek nieciekawego życiorysu za sobą. Na tym etapie szuka domu stałego z opiekunem doświadczonym w pracy z psem emocjonalnym/reaktywnym.

Ale zacznijmy od początku. Historia Hadiego nie jest bowiem usłana różami. Począwszy od właścicieli/la, który bardzo źle go traktował, konsekwencją czego była sprawa w sądzie. Aż po przekazanie Hadley’a jako depozytu do schroniska. Na ponad 2 lata.

🐕 Wszystko to z pewnością zachwiało wiarą Hadley’a w gatunek ludzki. A warunki schroniskowe przelały czarę goryczy. No i Hadi stał się trudny w obsłudze ze względu na dużą pobudliwość. Skutkowało to czasem spędzonym głównie za kratami boksu. Mimo poszukiwań nie udawało się znaleźć organizacji, która podjęłaby się nad nim opieki. I tak minął kolejny rok. Aż do teraz.

🍀 I tu wchodzimy my. Cali na biało. Ale tylko przez chwilę, bo Hadi szybko przetargał nas przez burzę i błoto 😁 Nie ukrywamy, że wyciągnięcie go z boksu kosztowało nas trochę potu. Ale opłaciło się. Hadi przebywa obecnie w hotelu pod okiem szkoleniowca i robi spore postępy.

💥 Na tym etapie wciąż sporo nowości go pobudza, ale w swoim miejscu pobytu ładnie się wyciszył. Potrafi pięknie spacerować, jest karny, zachowuje czystość, został przyuczony do kennela, ćwiczyliśmy jazdę autem – póki co w transporterze. Hadi po kilkunastu miesiącach w domowym hotelu pokazuje jakim wspaniałym psem potrafi być przy odpowiednim przewodniku. Jest grzeczny u weterynarza i ku naszej radości z godnością zniósł zabieg kastracji.

💚Generalnie Hadley przejawia sporo zalet, które ujawniają się w bezpośrednim kontakcie, ale też niemało roboty jeszcze przed nim, ponieważ jest psem pobudliwym i nie ufa ludziom od razu. 

Jednak naszym zdaniem rokuje, aby być wspaniałym towarzyszem.

Prosimy, pamiętajcie, że nasz proces adopcyjny może wymagać spotkań na miejscu i poznawania się z psem w Warszawie i okolicach.

Przed dokonaniem zgłoszenia zachęcamy do odwiedzenia zakładki ADOPCJA i poznania procedury adopcyjnej.
 
Kolejnym krokiem, a jednocześnie warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie formularza: https://amstaffazyl.pl/ankieta-adopcyjna/ 
 
Prosimy Was o uważne czytanie ogłoszenia adopcyjnego, odpowiadamy na zgłoszenia pasujące do jego treści

Skoro jesteś w tym miejscu, musisz zastanawiać się nad adopcją lub zakupem szczenięcia. Być może znasz już jakiegoś fajnego przedstawiciela rasy, a do tego pokonały cię słodkie fotki szczylków w internecie. Zastanawiasz się teraz jak zdobyć wymarzoną kluskę. Mamy zatem prośbę. Zatrzymaj się na chwilę i przeczytaj ten tekst. 

Pomóż azylakom!

Ta strona obsługuje pliki cookies.