Budyń

Budyń szuka domu na zawsze. To około roczny, radosny chłopak, który dał nam się poznać jak przyjazny towarzysz dnia codziennego. Mieszka w domu tymczasowym w mieście (Warszawa). 

W mieszkaniu przyuczany do kennel klatki, która pomaga mu wyciszać się w momentach ekscytacji. Nauczony czystości. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, potrafi też nawiązywać przyjazne kontakty z psami, choć w ostatnim czasie, w związku z okresem dojrzewania, miewa też swoje preferencje dotyczące nowopoznanych kolegów. Bywają psiaki, których nie darzy wielką miłością. 

Budyń to typ uroczego gamonia, który wciąż uczy się świata. Potrzebuje opiekuna stabilnego, spokojnego i konsekwentnego, który wyznaczy mu jasne granice. A także będzie miał czas, aby z nim popracować w podstawowym zakresie. 

Rozemocjonowany nadmiernie potrafi zacząć szczekać i pogryzać, ale jest też łatwy w uspokojeniu. Przy rozsądnym i rozumiejącym jego potrzeby przewodniku ma szansę wyrosnąć na super psiaka. Stosunek do kotów i gryzoni w mieszkaniu na tym etapie – niesprawdzony. 

W tym okresie jego życia nie polecamy do małych dzieci (z powodów jw.), ale starsi nastolatkowie mają szansę żyć z Budyniem w zgodzie, przy właściwym nadzorze i opiece osób dorosłych. 

Budyń jest pełnym uroku kompaktowym przytulasem, ale nie jest też pozbawiony wad. My oceniamy go jednak bardzo pozytywnie. Bo Budynia po prostu nie da się nie polubić. 

Szukamy dla niego człowieka z głową na karku, który rozumie z czym wiąże się adopcja młodego, dojrzewającego psa. 

Budyń jest już wykastrowany.

Prosimy, pamiętajcie, że nasz proces adopcyjny może wymagać kilku spotkań na miejscu i poznawania się z psem w Warszawie.

Przed dokonaniem zgłoszenia zachęcamy do odwiedzenia zakładki ADOPCJA i poznania procedury adopcyjnej.
 
Kolejnym krokiem, a jednocześnie warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie formularza: https://amstaffazyl.pl/ankieta-adopcyjna/ 

 

Prosimy o uważne czytanie ogłoszenia adopcyjnego, odpowiadamy na zgłoszenia pasujące do jego treści.