Budyń

Nabór ankiet wstrzymany.

 

Budyń szuka domu na zawsze. To około roczny, radosny chłopak, który dał nam się poznać jako przyjazny towarzysz dnia codziennego, gamoń i jednokomórkowiec 😉 Mieszka w domu tymczasowym w mieście (Warszawa). 

W mieszkaniu przyuczany do kennel klatki, która pomaga mu wyciszać się w momentach ekscytacji. Nauczony czystości.

Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, potrafi też nawiązać przyjazne kontakty z łagodnymi psami, choć w ostatnim czasie, w związku z okresem dojrzewania, miewa też swoje preferencje dotyczące nowopoznanych kolegów. Bywają psiaki, których nie darzy wielką miłością (co może dać osobie znać szczególnie przy miękkim i niedoświadczonym przewodniku). Stosunek do kotów – nie polecamy. W domu powinien być jedynakiem.

Budyń to typ uroczego gamonia, który wciąż uczy się świata. Potrzebuje opiekuna stabilnego, spokojnego i konsekwentnego, który wyznaczy mu jasne granice. A także będzie miał czas, aby z nim popracować w podstawowym zakresie. Szukamy osoby, która zna i rozumie TTB.

Rozemocjonowany nadmiernie potrafi zacząć szczekać i pogryzać, ale jest też łatwy w uspokojeniu. Przy rozsądnym i rozumiejącym jego potrzeby przewodniku ma szansę wyrosnąć na super psiaka.

Budyń był już raz w adopcji, z której wrócił ponieważ złapał opiekunkę mocno za przedramię. Budynia zna cała fundacja, zajmowało się nim wiele osób i nigdy (przed i po) nie wykazał przy nich cienia agresji. 

W tym okresie jego życia nie polecamy do małych dzieci (z powodów jw.), ale starsi nastolatkowie mają szansę żyć z Budyniem w zgodzie, przy właściwym nadzorze i opiece osób dorosłych.

Budyń jest pełnym uroku kompaktowym przytulasem, ale nie jest też pozbawiony wad. My oceniamy go jednak bardzo pozytywnie. Bo Budynia po prostu nie da się nie polubić. 

Szukamy dla niego człowieka z głową na karku, który rozumie z czym wiąże się adopcja młodego, dojrzewającego psa. 

Prosimy, pamiętajcie, że nasz proces adopcyjny może wymagać kilku spotkań na miejscu i poznawania się z psem w Warszawie.

Przed dokonaniem zgłoszenia zachęcamy do odwiedzenia zakładki ADOPCJA i poznania procedury adopcyjnej.
 
Kolejnym krokiem, a jednocześnie warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie formularza: https://amstaffazyl.pl/ankieta-adopcyjna/ 
 
Prosimy Was o uważne czytanie ogłoszenia adopcyjnego, odpowiadamy na zgłoszenia pasujące do jego treści. Jeśli nie jesteście pewni, czy pasujecie do Budynia i macie pytanie, zadajcie je pisząc nam prywatną wiadomość na Facebooku. Warto zrobić to przed wypełnieniem długiej ankiety. 
Dla Budynia

Ufunduj 10 dni jedzenia dobrej jakościowo karmy

Pomóż azylakom!

Ta strona obsługuje pliki cookies.