Wygrała życie, teraz szuka domu.

🧐 Szukamy dla Tiny najlepszego człowieka na świecie – jej własnego. Nasza podopieczna bardzo wiele przeszła (w grudniu walczyliście razem z nami o jej życie), dlatego tak bardzo zasługuje na nowy start. Jest ok. 7-letnią, piękną suczką w typie pitbulla.

Tina fizycznie jest już całkiem zdrowa – poza ubytkiem łapki i brakującymi końcówkami uszu – po przebytej ciężkiej chorobie nie widać innych śladów. Jednak ze względu na swoje traumatyczne przejścia, nasza dziewczyna potrzebuje szczególnej opieki. Wciąż ma problemy z panowaniem nad emocjami – w sytuacjach stresowych emocje sięgają bardzo wysoko (jak to wygląda opiszemy dokładnie osobom zainteresowanym adopcją). Tina musi być jedynaczką – w domu tymczasowym, mimo wielu prób nie zaakceptowała psa rezydenta. Na spacerze psy nie stanowią dla niej problemu. Pannica bardzo przywiązuje się do człowieka i potrafi być zaborcza, potrzebuje też pracy na wyciszenie i spokoju, dlatego odpowiedni dla niej dom to ten bez dzieci. Nie byłaby dla nich odpowiednią towarzyszką. Tina pasuje za to do osób spokojnych, konsekwentnych i mających doświadczenie z psami. Pamiętać trzeba, że to sunia o wyjątkowej wrażliwości.

Tina była już jedną łapką za tęczowym mostem, jednak się nie poddała – teraz potrzebuje domu na resztę swojego życia. Prosimy o udostępnianie!

O procesie adopcyjnym Azylu przeczytacie tu: http://amstaffazyl.pl/adopcja-krok-po-kroku/

Obowiązuje ankieta przedadopcyjna, którą można otrzymać pisząc na adres: info@amstaffazyl.pl

Zobacz też