[Wirtualną opiekunką Pezeta jest Hania]

Pezet to kolejny starszy pies dla którego Amstaff Azyl był kołem ratunkowym. Pezet w domu jest psem niekłopotliwym, mieszka razem z młodą bullterierką. Uwielbia spać na swoim miękkim posłanku, lubi bliskość człowieka. Pezecik musi być w tym momencie pieluszkowany –  posikuje. Jest cichym, spokojnym psem. Dla Pezeta będziemy szukali osoby wyrozumiałej, spokojnej mieszkającej na parterze lub w budynku z windą ze względu na wiek naszego dziadka i pojawiające się problemu ruchowe związane ze zwyrodnieniami kręgosłupa. Mile widziana będzie osoba rozumiejąca przypadłości wieku starczego i kochająca seniory. Pezet jest właśnie takim seniorem do kochania, wymaga jednak leczenia i opieki.

Pezet zbiera też grosze na leczenie.

Chcesz pomóc? Możesz przekazać dotację na leczenie Pezeta.

62 8015 0004 0072 1312 2070 0001

Fundacja Amstaff Azyl

Tytułem: Darowizna – cele statutowe – Pezet

Chcesz adoptować?

Jak zawsze warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, którą otrzymacie pisząc na adres: info@amstaffazyl.pl. Chętny dom zaprosimy na spotkania przedadopcyjne, minimum dwa.

Preferowanym kontaktem z Fundacją jest zawsze kontakt mailowy ze względu na wolontaryjny charakter pracy jej członków. Zastrzegamy też sobie możliwość odpowiedzi w ciągu kilku dni. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Zobacz też