Mikuś to ok 12-letni kawaler. Przebywa w domu tymczasowym w Warszawie, gdzie mieszka jeszcze z dwoma sukami. Uwielbia spokojne spacery oraz spanie w łóżku. Niestety wiek robi swoje i Miko musi wychodzić na siku co kilka godzin. Ponieważ Mikuś bardzo posypał się zdrowotnie w schronisku leczymy go i obserwujemy. Miko choruje na zespół Cushinga i musi przyjmować lek o nazwie Vetoryl, którego miesięczny koszt to ok 300 zł.

Rozglądamy się za nowym domem dla niego, choć rozumiemy, że będzie to bardzo trudne. Podstawą będzie lokum na parterze lub budynek z windą ze względu na wiek naszego dziadka. Mile widziana osoba rozumiejąca przypadłości wieku starczego i kochająca seniory 🙂

Jak zawsze warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, którą otrzymacie pisząc na adres: info@amstaffazyl.pl. Chętne domy zaprosimy na spotkania przedadopcyjne, minimum dwa.

Preferowanym kontaktem z Fundacją jest zawsze kontakt mailowy ze względu na wolontaryjny charakter pracy jej członków. Zastrzegamy też sobie możliwość odpowiedzi w ciągu kilku dni. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Chcesz pomóc? Możesz przekazać dotację na leczenie Miko.

62 8015 0004 0072 1312 2070 0001

Fundacja Amstaff Azyl

Tytułem: Darowizna – cele statutowe – Miko

Zobacz też