Młody około 2-letni Kercik szuka swojego miejsca na świecie. Jest tryskającym energią, pogodnym, wesołym bullterrierem.

Jakiś czas temu Krecik zmienił też lokum z hotelu na DT i dzięki temu wiemy o nim więcej. Krecik to młody wykastrowany zdrowy samiec. Może mieszkać w mieszkaniu i domku, ale nie nadaje się do domu z psami, kotami czy małymi dziećmi. Dlaczego? Ponieważ jest emocjonalny i łatwo się pobudza. Nie ma w nim agresji, ale nie radzi sobie z emocjami, jakie wzbudzają w nim psy (nawet te przypadkowo spotykane na spacerach). Ekscytuje się wówczas bardzo. Wobec ludzi jest przyjazny, choć w emocjach może czasem podszczypać, skoczyć, zadrapać. Krecik jest uroczym trochę nieogarniętym młokosem i raczej taka już jego natura. Miasto nie stanowi dla niego już wielkiego problemu, ale im więcej spokoju i przestrzeni tym grzeczniej chodzi na smyczy i sam jest spokojniejszy.

W domu potrafi być cudownym miłym psiakiem, ale potrafi również przeżuć koszulę zdjętą z suszarki na pranie, czy ukatrupić poduszkę z kanapy, dlatego nauczony jest klatki kennelowej, którą całkiem lubi. Polecamy go do adopcji.

Kogo szukamy dla Krecika? Osób spokojnych, zrównoważonych, mega konsekwentnych, trochę flegmatycznych 😛 ale rozumiejących specyfikę rasy. Nie każdy jest bowiem w stanie poradzić sobie z temperamentem i uporem bullterriera. My szukamy kogoś, kto sobie poradzi 😉

Jak zawsze warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, którą otrzymacie pisząc na adres: info@amstaffazyl.pl. Wybrane domy zaprosimy na spotkania przedadopcyjne. Preferowanym kontaktem z Fundacją jest zawsze kontakt mailowy ze względu na wolontaryjny charakter pracy jej członków. Zastrzegamy też sobie możliwość odpowiedzi w ciągu kilku dni. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Więcej o procesie adopcji: http://amstaffazyl.pl/adopcja-krok-po-kroku/

Zobacz też