Poznajcie Balbinkę 🙂

Balbina to ok. 7-letnia pitbullka, która trafiła na nasz pokład kilka dni temu. Szukamy dla niej od razu domu stałego, w między czasie wykonując kontrolne badania. Balbina jest bardzo fajną dziewczyną, w dt mieszka z drugim psem – łagodnym, spokojnym samcem (na ten moment w mieszkaniu są jeszcze separowani za pomocą bramki, ale ich relacja się fajnie buduje), na spacery wychodzą grzecznie razem. Z relacji wiemy też, że Balbina mieszkała kiedyś z kotem i miała kontakt ze starszymi dziećmi. Na psy na spacerach reaguje nieco emocjonalnie – w zależności od zamiarów konkretnego osobnika, teraz najlepiej dogaduje się z samcami 🙂 W pierwszym dniu swojego u nas pobytu kota na zewnątrz właściwie zignorowała, po pewnym czasie okazało się, że miewa tendencje do ich ganiania. Balbinka jest przyuczana do kennel klatki. To sunia w pełni domowa, zachowująca czystość. Jest przyjacielska, urocza i będzie doskonałą towarzyszką dłuższych spacerów. Fajny pies, dla fajnego człowieka, który zechce ją rozumieć, kochać i poświęcać czas 🙂

Choć Balbina rokuje do kontaktów z dziećmi czy zwierzętami, zależy nam na tym, aby nie była to zbyt duża mieszanka, raczej spokojny dom, z pojedynczymi egzemplarzami, bo nasze dziewczyna ceni sobie też chwile spokoju.

Jak zawsze warunkiem udziału w procesie adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, którą otrzymacie pisząc na adres: info@amstaffazyl.pl. Wybrane domy zaprosimy na spotkania przedadopcyjne. Preferowanym kontaktem z Fundacją jest zawsze kontakt mailowy ze względu na wolontaryjny charakter pracy jej członków. Zastrzegamy też sobie możliwość odpowiedzi w ciągu kilku dni. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Więcej o procesie adopcji: http://amstaffazyl.pl/adopcja-krok-po-kroku/

Zobacz też