Ważne! W związku ze zniesieniem części obostrzeń wywołanych pandemią przywróciliśmy procesy adopcyjne, jednak mogą one trwać dłużej niż zazwyczaj (ze względu na utrudnienia organizacyjne). Z góry dziękujemy za cierpliwość!

Czy porzucony na stare lata pies onkologiczny ma jeszcze szansę na dom?

Szukamy rodziny dla pięknego Astona, który trafił do nas z wyrokiem – nowotwór podścieliskowy przewodu pokarmowego (GIST). Mieliśmy być dla niego hospicjum po wycięciu guza. Wdrożyliśmy jednak leczenie i okazuje się, że Aston z nami zostanie! 🙂 Kuracja działa, zacieków i przerzutów brak. Aston przytył, stanął na łapy i ma się świetnie❤️ A jaki jest? Totalnie uroczy! Dogaduje się z psami przy mądrym prowadzeniu, jest neutralny wobec łagodnych kotów, przyjacielski dla ludzi. Jeździ autem, grzecznie znosi zabiegi u weterynarza, nie wokalizuje, został przyuczony do kennel klatki, zachowuje czystość i lubi spać do 10 😉

Jedyny minus to koszty utrzymania, które z lekami i karmą wynoszą +/- 900 zł miesięcznie (WAŻNE na ten moment 8.06. testujemy przerwę w kuracji, istnieje szansa, że koszty utrzymania Astonka znacząco spadną). I to niemalże przekreśla szanse Astona na dom 🙁My jednak postanowiliśmy powalczyć! Kto wie? Cuda się zdarzają. Szukamy zatem dla Astona kogoś, kto zechce seniora (12 lat), i nie tylko dysponuje zapleczem na pokrycie kosztów, ale również chęcią do regularnego podawania leków i kontroli.

Jeśli gdziekolwiek jest ktoś taki… czekamy na Ciebie człowieku jeden na milion! 🙏 🙂

Astek przebywa w DT w Warszawie. Poznaj go lepiej – obejrzyj film Astona z Izabelą Trojanowską!

Obowiązuje ankieta przedadopcyjna, którą można otrzymać pisząc tu: info@amstaffazyl.pl

Dowiedz się więcej o naszym procesie adopcji:
www.amstaffazyl.pl/adopcja-krok-po-kroku

 

Chcesz wesprzeć leczenie Astona?

Numer konta: 62 8015 0004 0072 1312 2070 0001
Fundacja Amstaff Azyl, ul. Ogrody 29 lok. 1, 03-987 Warszawa

Tytułem: Darowizna – Aston

w przypadku przelewów z zagranicy:
SWIFT – POLUPLPR

IBAN: PL 62 8015 0004 0072 1312 2070 0001

lub przy użyciu PayPal: info@amstaffazyl.pl

 

Wirtualnymi opiekunami Astona są Wojciech i Danusia! Aston chętnie przygarnie kolejnych 🙂

Zobacz też